Úvod > > Aktuality ZŠ > Zveme Vás na "Bramborování"

Zveme Vás na "Bramborování"

Vážení rodiče,

zveme vás v úterý 31.10.2023 v 16:30 na BRAMBOROVÁNÍ. Akce je určena pro žáky naší školy a pro vás rodiče. Spolu se svým dítětem utvoříte jeden tým. V každé třídě bude umístěno jedno stanoviště, kde budete plnit různé úkoly. Kdo absolvuje všechny stanoviště a vypořádá se se všemi výzvami, dostane za odměnu malý dárek.

Na závěr bychom si chtěli pochutnat na domácích bramborových specialitách. Určitě máte své oblíbené dobroty připravované z brambor, budeme tedy rádi, když je přinesete na společný stůl.

Součástí programu bude také výstava kuriózních brambor.  Pokud jste tedy nějakou bramborovou kuriozitu objevili, určitě ji vezměte s sebou. Spolu s touto zajímavou bramborou si také za každý tým přineste 6-7 brambor, které budete potřebovat na stanovištích.