Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ZŠ > Školní pozemek ožívá novou úrodou

Školní pozemek ožívá novou úrodou



Dnes se 2. a 3. třída pustila do práce přímo v terénu.

Cílem bylo osázet školní pozemek a vytvořit základ pro budoucí bylinkovou zahrádku.

Velké poděkování patří všem dětem (a rodičům), které do školy přinesly bylinky a semínka podle našeho seznamu.

Vše už je bezpečně v zemi a díky vydatnému dešti mají rostlinky skvělý start.

Teď nás čeká ta nejdůležitější část – budeme se o naše záhony pravidelně starat, odstraňovat plevel, zalévat a pozorovat, jak se příroda mění před očima.