Duben v MŠ aneb co vše se událo
- Děti ze 3. a 2. třídy začaly jezdit na plavecký kurz do Litovle
- Nejvíce děti zaujalo téma Moje tělo - naučily se spoustu nového
- Byli jsme v Metropolu na divadelním představení O hloupém Honzovi
- Slavili jsme narozeniny
- v kroužku Šikovné ručičky děti tvořily a pekly
- Největším zážitkem bylo vystoupení Míši Růžičkové (sponzorský dar pana od pana Saláta- DĚKUJEME! )
- Na zahradě se konal Čaroděnický rej - děti plnily různé úkoly a na závěr dováděly
- zpívali jsme, tancovali, cvičili a učili se nové pohybové dovednosti (pravidelně chodíme do Sokolovny)
- Přivolali jsme jaro - akce vynášení Morany přilákala hezké jarní počasí
Fotografie jsou ke zhlédnutí a stažení k dispozici ZDE
