Den čtvrtý

 

27.6. 12:00

Vzhledem k dopravní situaci je možné, že se předpokládaný příjezd do Křelova o hodinu opozdí.

 

27.6. 10:50

Ráno nás přivítali plyšáčci. Statečně jsme se poprali s balením kufrů a úklidem pokojů. Vítězové jednotlivých soutěží  převzali zasloužené odměny. Všichni instruktoři i paní kuchařka obdrželi vyznamenání Zlatého smajlíka. Pobyt se nám moc líbil a už se těšíme na další pobyt v přírodě :-).

https://photos.app.goo.gl/ZXCuz25WgKPQaqe18

 

Den třetí

26.6. 23:00

Večer jsme si opekli špekáčky, rozloučili se s našimi páťačkami, společné si zazpívali a na závěr se vydali na noční stezku odvahy.

https://photos.app.goo.gl/pCPuuKsvV69Eu5aX7

 

26.6. 18:30

Máme tu počasí jako na Jadranu. Proto jsme po vývaru a kuřecích paličkách s pečenými brambory odpoledne déle odpočívali. Naštěstí nás osvěžila vodní soutěž, překonávali jsme vlnobití a snažili se uniknout Krakenovi, ve stínu pak proběhly výtvarné aktivity. K večeři bude řízek s bramborovou kaší.

https://photos.app.goo.gl/vFvcs8ZDEzLZjd6S8

 

26.6. 12:15

Rozcvička a hra Kulový blesk nás po ránu dostatečně rozproudily.  Snídaňový švédský stůl nám dnes kromě šunky, sýrů, jogurtů a cereálií s mlékem nabídl i teplé párky. Dopoledne jsme si zahráli hry zaměřené na postřeh, taktiku a obratnost. Bojovali jsme o "magic ball" a rozvazovali gordický uzel.
Po svačině (broskev), jsme poznávali a sázeli zemědělské plodiny a v rámci ekologické výchovy tvořili svou uhlíkovou stopu. Zjistili jsme, že používáme zbytečně moc jednorázových plastů. 

https://photos.app.goo.gl/pyHxqdzr9ga6JaqB9

 

Den druhý

25.6. 22:15

K večeři jsme měli rizoto. Podvečerní diskotéka s kouřovými efekty a bublinami potvrdila, že umíme báječně tancovat. Nejodvážnější pak zaměřili své síly v tanečním souboji. Na závěr večera jsme si zazpívali s kytarou a rozloučili se poděkováním za pěkný okamžik, který jsme dnes prožili.

https://photos.app.goo.gl/GEqAht8ohN3psPue8

 

25.6. 19:15

Po obědě jsme si odpočinuli a protože bylo horko, vyrazili jsme do stínu lesa. Postavili jsme domečky pro skřítky a zahráli si na opičky při lanových aktivitách.
Odpolední blok jsme završili velkou vodní bitvou.

https://photos.app.goo.gl/ywLpQ2AAAJfd2Ue79

https://zskrelov.rajce.idnes.cz/Skola_v_prirode/

 

25.6. 12:45

Na svačinu jsme slupli banány a ve stínu stromů se pustili do poznávání zvířat podle obrázků. Následoval vědomostní kvíz o lesních zvířatech. Už se těšíme na oběd, máme fazolovou polévku a kuřecí masové nudličky s těstovinami.

https://photos.app.goo.gl/4uGo9sNmK13EB1oJ7

 

25.6. 10:45

Po ranní rozcvičce následovala  královská snídaně - šunka, salám, sýry, máslo,marmeláda, med, paprika, rajčata, okurky, cereálie, chléb, rohlík y, bábovka, mléko, čaj, džusy.
V bloku dopoledních aktivit jsme procvičili svoji paměť i postřeh při chytání míčku. Hutututali jsme a prokázali svoji obratnost. 

https://photos.app.goo.gl/ougKMte9EYSmwct19

 

Den první

24.6. 22:45

Brambory se špenátem a vejcem k večeři nám dodaly sílu a tak jsme se s vervou  pustili do sportovně taktické hry. Po vyhodnocení každý z nás řekl ostatním, co se mu nejvíc z celého dne líbilo. Následovala večerní hygiena a Mravenčí ukolébavka nás uložila ke spánku. 

https://photos.app.goo.gl/Uuex8BJNMaUp76rt5

 

24.6. 17:30

Posvačili jsme voňavý domácí štrůdl a vydali se znovu ven. Učili jsme se spolupracovat - tancovali jsme, brodili se přes řeku plnou krokodýlů, veslovali, tvořili společné koryto pro míčky. Teď odpočíváme a chystáme se na večeři.


https://photos.app.goo.gl/CmBNKg5sLPcJHXv17

 

24.6. 16:00
K obědu jsme měli zeleninovou polévku, maso a rýži. Odpočinuli jsme si a vyrazili na odpolední aktivity.


https://photos.app.goo.gl/Buik1oYMb8moe7VD6

 

24.6. 11:20

Dojeli jsme dobře, jsme ubytovaní a nasvačení. Těšíme se na oběd.


https://photos.app.goo.gl/GdzYcZgwyLakiaUP9

 

 

Vzkazník