INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ


Kontakty:

  • ZŠ Křelov – Břuchotín tel.: 585 381 290, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Jídelna ZŠ Terrerova tel.: 585 427 342 (toto číslo slouží i pro odhlašování obědů)

Pokud dítě nenavštěvovalo MŠ Křelov, dítě navštěvovalo MŠ Křelov, ale bude docházet na jinou školu nebo bude pokračovat na ZŠ Křelov, zavolat na dané číslo (nejlépe do konce června!) a nahlásit danou změnu.


Pomůcky:


- obaly na sešity a učebnice, pouzdro – 2 pera (nejlépe Stabilo, bombičkové), tužky č. 2., strouhátko, guma, trojhranné pastelky, nůžky, malé lepidlo (váleček), malé pravítko na    podtrhání, blok na kreslení, polštářek. Přezůvky s bílou podrážkou, návleky nebo plážovky do jídelny.

- do TV tričko, tepláky a cvičky s bílou podrážkou do tělocvičny, mikina a botasky na hřiště.

- plavání (v druhém pololetí, povinné, pokud se dítě nemůže účastnit plaveckého výcviku, je potřeba doložit lékařskou zprávu) plavky, gumová koupací čepice, plavecké brýle,                   ručník, nazouváky dle uvážení.

- do VV a PČ (věci jsou umístěny na začátku roku do boxíků, boxíky jsou ve škole) velká podložka na lavici nůžky tuhé lepidlo (větší váleček) tekuté lepidlo Herkules (s                                   dávkovačem) izolepa o šířce cca 2 cm vodové barvy, sada kulatých štětců, kelímek na vodu, malý hadřík temperové barvy, sada plochých štětců, plastová paleta                         voskovky pastelky Progresso umělecké křídy (pastely) 2x černý permanent fix (1 mm) barevné fixy špejle plastelína pracovní tričko nebo košile malý ručník složka                       s barevnými papíry a s lepícími papíry

Všechny věci podepsat!!!

 


První školní den 2. 9. 2019

- příchod 7:35, 7: 45 zahájení, přivítání prvňáčků a nového školní roku, poté návrat zpátky do třídy, předání základních informací (průběh dalších dnů + školní družina), ukončení a odchod po 1. vyučovací hodině.