Úvod > Družina > Aktuality ŠD > Začátek 2. pololetí

Začátek 2. pololetí

Druhé pololetí školního roku přineslo nový rozvrh hodin. Abychom si ho rychleji zapamatovali, dali jsme (každý si mohl vybrat) vyučovaným předmětům barvy. Jeden den chvíli padal sníh, inspirovalo nás to k tvoření vloček - naše neroztají.

Také jsme byli nakupovat v místní samoobsluze. Děti ve dvojicích procházejí obchod, vyberou si zboží, u pokladny zaplatí. Jejich samostatnost i pěkné chování zaslouží pochvalu. Odměnou ve škole je pak malý "piknik" ze zakoupeného zboží.

Valentýnský čtyřlístek byl letos sladký, s marshmallowem. A nezůstalo jen u mlsání, k svátku sv. Valentýna si děti také vyrobily osobní knížečku. Měly za úkol napsat každému spolužákovi pár milých slov - ocenění, povzbuzení, nikdo nepřišel zkrátka.